O NÁSPARTNEŘIFOTOGALERIEDOKUMENTYKONTAKTY

Hledat

Školení Ekonom NNO včetně systému účetnictví

Pro zástupce neziskových organizací jsme pořádali školení v oblasti ekonomicky a účetnictví. Dvě víkendová školení byla zaměřena pro samotné ekonomy – účetní. Těžiště zde bylo v oblasti účetní legislativy, problematice archivace, vnitřních předpisů účetní jednotky či aplikace právního rámce a samozřejmě samotného účtování.

Školení se konalo po dva víkendy na Seči v Hotelu Kapitán, a to 4 .- 6. května a 1.- 3. června 2012. Podařilo se nám navázat spolupráci s českou pobočkou WIFI, která je největší rakouskou vzdělávací agenturou, která ve svých kurzech sleduje nejpřísnější evropské standardy vzdělávání a nejvyšší možnou kvalitu tréninků.

K hlavním lektorům patřila například ředitelka Generation Europe a členka Pracovní skupiny pro finanční vzdělávání při Ministerstvu financí Lenka Petýrková. O své zkušenosti se například podělil i projektový manažer, předseda Občanského sdružení KADET a Rady dětí a mládeže kraje Vysočina, pedagog a lektor Jan Burda.

Akce byla prováděna v rámci projektu Klíče pro život jako Tvorba, inovace a ověření vzdělávacích programů v oblasti uznávání neformálního vzdělávání. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Takto probíhal nábor účastníků:

                        

pardubicky-kraj-logo-00o-1200x675-cropped logo-chrudim radampak-logo-800x445Logo-MSMT
(c)2011 - Občanské sdružení ALTUS
Foto použito © Godfer / Fotky & Foto
Web vytvořil Lukáš Rolínek - NETOVKY.info Systém běží na CMS Joomla 1.5