O NÁSPARTNEŘIFOTOGALERIEDOKUMENTYKONTAKTY

Hledat

Pojeďte s námi na RVVZ

Jedenáctá Regionální velká výměna zkušeností (RVVZ) v rok 2012 proběhne ve Žďáře nad Sázavou Máte-li chuť jet taky, máme volná místa v autě - pak se hlaste na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Žďár nad Sázavou – Víkend 9. – 11. března 2012 bude ve Žďáře nad Sázavou patřit lidem pracujícím s dětmi a mládeží. Organizátoři ve spolupráci s lektory z celého kraje připravují řadu dílen, seminářů a diskusí v rámci Regionální velké výměny zkušeností. Zájemci se mohou informovat a hlásit na webových stránkách: www.rvvz-vysocina.cz.


Již jedenáctý ročník akce pro všechny pracovníky dětských organizací, táborů a vůbec všechny, kteří se věnují dětem a mládeži nejen ve volném čase připravuje tentokrát Pionýrská skupina Údolí slunce, Hamry nad Sázavou. Snahou organizátorů je nabídnout účastníkům pestrý a zajímavý program a po organizátorské stránce zachovat kvalitu předešlých ročníků.

Účastníkům přihlášených na webových stránkách je nabízena široká škála programů, které si volí podle vlastního uvážení. I letos je možno vybírat ze seminářů, dílen a diskuzí věnujících se od práce s handicapovanými dětmi, přes organizační zabezpečení činnosti oddílů po sportovní, kulturní a další aktivity samotné. Velký prostor je věnován vzájemnému setkávání, sdílení a výměně zkušeností přítomných účastníků.

„Za velké obohacení letošní RVVZ považujeme účast skupinky mladých vedoucí z organizace The Woodcraft folk z Velké Británie, kteří se nejen zapojí do programu, ale sami nabídnou některé dílny." pochlubila se s organizační perličkou Lenka Vencálková hlavní vedoucí akce a dodává: „budeme rádi za co nejvíc účastníků ať již z neziskových organizací, škol i jiných oblastí. Jen tak dosáhneme správné výměny zkušeností."

Zájemci o akci se mohou přihlašovat do března na www.rvvz-vysocina.cz, kde také najdou potřebné informace.

pardubicky-kraj-logo-00o-1200x675-cropped logo-chrudim radampak-logo-800x445Logo-MSMT
(c)2011 - Občanské sdružení ALTUS
Foto použito © Godfer / Fotky & Foto
Web vytvořil Lukáš Rolínek - NETOVKY.info Systém běží na CMS Joomla 1.5