O NÁSPARTNEŘIFOTOGALERIEDOKUMENTYKONTAKTY

Hledat

Nový průvodce volným časem pro chrudimské děti a mládež je na světě

Chrudim – Město Chrudim vydalo již svého druhého průvodce volným časem pro děti a mládež. Křest nového vydání pro školní rok 2013/2014 se uskutečnil na chrudimské Bambiriádě, kde se jej ujal poslanec parlamentu a chrudimský místostarosta Jan Čechlovský společně s pracovníky odboru školství: „Kde jinde by měl být podobný průvodce pokřtěn než na akci určené právě dětem a mládeži. Věřím, že se bude nejen líbit, ale i dobře sloužit."

krest_pruvodce_autor_jaromir_zajicek1

Chrudimský místostarosta Jan Čechlovský s duchovním otcem Romanem Málkem a pracovníky odboru školství Monikou Slaninovou a vedoucí odboru Janou Stehlíkovou při přípravě křtu.

V novém vydání se prezentuje na třicet organizací dětí a mládeže z Chrudimi a okolí. „Inspirací nám byl podobný průvodce hlavního města Prahy. V loňském roce byl vydán formou brožurky, pro letošní rok byla zvolena volnější verze průvodce. Průvodce umožňuje navíc jednotlivým organizacím rozdávat spolu s ním i své vlastní náborové letáčky," řekl duchovní otec projektu Roman Málek z Občanského sdružení Altus.

krest_pruvodce_autor_jaromir_zajicek4

Křest

Průvodce je možné si zdarma vyzvednout na Informačním centru v Chrudimi či na odboru školství MěÚ v Pardubické ulici.

pardubicky-kraj-logo-00o-1200x675-cropped logo-chrudim radampak-logo-800x445Logo-MSMT
(c)2011 - Občanské sdružení ALTUS
Foto použito © Godfer / Fotky & Foto
Web vytvořil Lukáš Rolínek - NETOVKY.info Systém běží na CMS Joomla 1.5