O NÁSPARTNEŘIFOTOGALERIEDOKUMENTYKONTAKTY

Hledat

Odborná exkurse za problematikou odpadů

Chrudim/jižní Morava – Občanské sdružení Altus pořádá pro veřejnost Pardubického kraje odbornou exkursi na téma Nakládání s odpady. Účastníci se dozvědí, jak funguje zařízení na odstranění tekutých odpadů, ale i o problematice biologicky rozložitelného odpadu. Dvoudenní akce se koná v pondělí 8. a v úterý 9. října 2012.

„V rámci exkurse zavítáme do dvou provozů na jižní Moravě. V prvním se seznámíme důkladně s biologicky rozložitelným odpadem, ale i separací či nebezpečnými odpady. V druhém máme za cíl se dozvědět co nejvíce o likvidaci tekutých odpadů a odpadních vod. Tomu bude i první den předcházet odborná přednáška a diskuse na toto téma," přibližuje náplň exkurse projektový manažer Občanského sdružení Altus Roman Málek.

Akce je součástí projektu" Partnerský projekt dalšího vzdělávání občanů Pardubického kraje v oblasti ekologie a odpadového hospodářství" financováného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR. Pro účastníky z Pardubického kraje je exkurse zdarma. Přihlášky a bližší informace nalezenou zájemci na webových stránkách sdružení www.osaltus.cz v kalendáři akci.

eu

pardubicky-kraj-logo-00o-1200x675-cropped logo-chrudim radampak-logo-800x445Logo-MSMT
(c)2011 - Občanské sdružení ALTUS
Foto použito © Godfer / Fotky & Foto
Web vytvořil Lukáš Rolínek - NETOVKY.info Systém běží na CMS Joomla 1.5