O NÁSPARTNEŘIFOTOGALERIEDOKUMENTYKONTAKTY

Hledat

Občanské sdružení Altus bude školit s rakouskou společností neziskovky v oblasti ekonomiky a účetnictví

Příprava seminářeChrudim – Občanské sdružení Altus, které se kromě svých volnočasových aktivit věnuje rozvoji neziskového sektoru, bude opět školit neziskové organizace v oblasti účetnictví.

„Navazujeme tak na naše předchozí aktivity, kdy jsme neziskovým organizacím v Pardubickém kraji pomáhali s přechodem na podvojné účetnictví. Nyní se nám podařilo dokončit s českým zastoupením největší rakouské vzdělávací společnosti WIFI nový vzdělávací program pro rozvoj ekonomů a účetních neziskových organizací," představuje předseda Občanského sdružení Altus Martin Benák.

Školení se bude konat po dva víkendy na Seči v Hotelu Kapitán, a to 4 .- 6. května a 1.- 3. června pro pracovníky a dobrovolníky z neziskových organizací.

„Osobně mě velmi těší, že se nám podařilo navázat spolupráci s českou pobočkou WIFI a velmi si toho vážím. Ta je totiž největší rakouskou vzdělávací agenturou, která ve svých kurzech sleduje nejpřísnější evropské standardy vzdělávání a nejvyšší možnou kvalitu tréninků," říká supervizor vzdělávacích programů a ekonomiky Roman Málek.

Občanské sdružení pořádá pro zástupce neziskových organizací školení v oblasti ekonomicky a účetnictví. „Dvě víkendová školení jsou zaměřena pro samotné ekonomy – účetní. Těžiště zde bude v oblasti účetní legislativy, problematice archivace, vnitřních předpisů účetní jednotky či aplikace právního rámce a samozřejmě samotného účtování," říká Eva Fruhwirtová ze společnosti WiFi Czech Republic.

K hlavním lektorům bude patřit například ředitelka Generation Europe a členka Pracovní skupiny pro finanční vzdělávání při Ministerstvu financí Lenka Petýrková. O své zkušenosti se například podělí i projektový manažer, předseda Občanského sdružení KADET a Rady dětí a mládeže kraje Vysočina, pedagog a lektor Jan Burda.

Přihlášku a další informace naleznete zde

Akce je prováděna v rámci projektu Klíče pro život jako Tvorba, inovace a ověření vzdělávacích programů v oblasti uznávání neformálního vzdělávání. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

pardubicky-kraj-logo-00o-1200x675-cropped logo-chrudim radampak-logo-800x445Logo-MSMT
(c)2011 - Občanské sdružení ALTUS
Foto použito © Godfer / Fotky & Foto
Web vytvořil Lukáš Rolínek - NETOVKY.info Systém běží na CMS Joomla 1.5